Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Sakarya'da yılların verdiği tecrübe ve dinamizm ile Sakarya Oto Elektrik Ustası 7/24 hizmetinizdedir.İşinde uzman personelimiz, klima sisteminin kontrolü ve klima gazının yeniden doldurulması konularında müşterilerine profesyonel hizmeti uygun fiyatları sunmaktadır.

Klima Gazı Kontrolü Nasıl Yapılır?

Konforlu bir yolculuğun olmazsa olmazı klima, artık araçlar için bir lüks olmaktan çıkıp zorunluluğa dönüştü. Araç içi klima sistemleri; sıcaklığın ayarlanması, nem dengesinin ve hava sirkülâsyonunun sağlanması, camlardaki buğunun giderilmesi gibi işlevleriyle rahatlığa önemli katkı sağlar. Manuel veya otomatik olarak tasarlanan bu sistemlerin daha verimli çalışabilmeleri için bakımlarının düzenli yapılması gerekir.

Özellikle bütün kış kullanılmayan klimalar yazın başlangıcıyla beraber yeterli düzeyde soğutmaz. Düzgün çalışmayan klimalar araç motorunun aşırı çalışmasına neden olur ve bu durumda da yakıt tüketimi artar.

Profesyonel ve deneyimli yol yardım ustalarımız tarafından yerinde akü değişimi, yerinde akü şarj, araç akü şarj, oto akü şarj, yerinde akü şarj, araç yol yardım hizmeti, akü takviyesi, akü yol yardımı hizmetleri sunulmaktadır.

Kiralık Bungalov