Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Akyazı Oto Elektrikçi

Akyazı Oto Elektrikçi

Akyazı Oto Elektrikçi

Akyazı Oto Elektrikçi

 

Araçlarda en olmadık zamanlarda meydana gelen elektrik arızaları aracınızın yürümesini de engelleyebilmektedir. Akünün boşalması ya da şarj dinamosunun arızalanması durumlarında motorunuz marş yapamayacaktır. Dolayısı ile aracınızı çalıştırmanız mümkün olmayacaktır. Bu gibi durumlarda 7/24 yol yardım hizmeti alabileceğiniz Akyazı Oto Elektrikçi ile iletişime geçebilirsiniz.

Aracınıza en yakın konumdaki profesyonel ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşarak, arıza tespiti gerçekleştirmektedir. Tespit sonrası kısa süre içerisinde gerekli tamirat da ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Mümkün olan en kısa sürede ve ekonomik fiyatlarla arıza tespit ve tamiratınız yapılır.

Anında müdahale ederek gerçekleştirdiğimiz yol yardım hizmetlerimiz arasında; oto elektrik arıza tespiti, akü arıza tamiri ve değişimi ve lastik tamiri bulunmaktadır. Aynı zamanda klima bakımı da sunduğumuz hizmetler arasındadır. Bu sorunlardan herhangi biri ile karşılaşmanız durumunda Akyazı Oto Elektrikçi ile iletişime geçerek anında yol yardım hizmetlerinden en uygun fiyat seçenekleri ile yararlanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz arıza tespiti sonrası aracınız için en etkili ve doğru müdahaleyi yaparak en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Yerinde ve zamanında yaptığımız çözüm odaklı çalışmalarımız ile aracınızın tamirat işlemleri tarafımızca kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Haftanın her günü ve 24 saat alabileceğiniz yol yardım hizmetleri ile yollara daha güvenli çıkmanızı sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

Kiralık Bungalov