Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Kuzey Marmara Yol Yardım

Kuzey Marmara Yol Yardım

Kuzey Marmara Yol Yardım

Kuzey Marmara Yol Yardım

 

Yeni bir yol olan ve iki kıtayı birbirine bağlayan Kuzey Marmara otoyolu ya da D100 karayolu gibi trafiğin yoğun olabileceği yollarda veya trafiğin rahat olduğu noktalarda insanların belli hız limitlerinde gideceği yollarda kimse yolda kalmak istemez. Ancak tüm kontrollerinizi yaptırsanız da bazı zamanlarda istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir.

Tam da bu noktalarda yardım alabileceğiniz yol yardım hizmetleri bulunmaktadır. Kuzey Marmara’da yolda kaldıysanız Kuzey Marmara yol yardım, D100 karayolunda yolda kaldıysanız D100 oto yol yardım hizmetlerini aramanıza gerek yok. Her ikisi için de Sakarya Oto Elektrik Ustası yol yardım hizmetlerini arayabilirsiniz.

Size en yakın noktadaki ekip arkadaşlarımız yerinizi bildirmenizle birlikte harekete geçmektedir. Öncelikle uzman ekiplerimiz belirttiğiniz konuma geldiklerinde arıza tespiti yapmaktadır. Arıza tespitinin ardından gerekli olan onarım çalışması hızlıca gerçekleştirilerek, en kısa sürede yola tekrar çıkabilmeniz için azami çaba gösterilir.

Yol yardım hizmetlerimiz kapsamında aracınızın lastik tamiratı, akü değişimi, akü takviyesi, akü şarjı, klima bakımı ve elektrik, elektronik aksamların arıza tespiti ve onarımı gibi teknik çalışmalar bulunmaktadır.

Sakarya Oto Elektrik yol yardım hizmetlerimizden 7 gün 24 saat faydalanabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarımızdan irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Öncelikli hedefimiz ve odak noktamız aracınızla güvenli bir şekilde yola devam edebilmenizdir.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

 

Kiralık Bungalov