Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Arifiye Oto Elektrikci

Arifiye Oto Elektrikci

Arifiye Oto Elektrikci

Arifiye Oto Elektrikçi

 

Oto tamirciliği ile sıklıkla karıştırılmasına rağmen; araç içerisindeki elektrik ve elektronik aksamların tamiratını gerçekleştiren servislere oto elektrikçi denmektedir. Bunun yanı sıra yol yardım hizmetleri ile lastik ve klima tamiratı gibi işlevleri de gerçekleştirmektedir. Sakarya’da bulunan Sakarya Oto Elektrik ile Sakarya’nın tüm ilçelerinde oto elektrik hizmeti almanız mümkündür. Arifiye için Arifiye Oto Elektrikçi hizmeti daima yanınızdadır.

Sakarya Oto Elektrik Ustası olarak uzman ekip arkadaşlarımız ile aracınızın elektrik ve elektronik arızalarının tespitini hızlı bir şekilde yapmakta ve gerekli tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji bilgisayar sistemi ile tespitini yaptığımız arızaların tamiratını yaparak sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.

Oto elektrik sistemleri için aracınızın hayati damarları demek mümkündür. Aküde meydana gelen ya da gelebilecek olan bir sorun aracın çalışmamasına yol açabilir. Ya da sigortaların arızalanması araçtaki birçok işlevin görevini yerine getiremeyeceği anlamına gelmektedir. Daha da basit bir örneklendirme yapacak olursak; araç farları ya da herhangi bir ışıklandırmasının arızalanması veya düzgün çalışmaması yolda fark edilmemenizle birlikte kazalara bile neden olabilmektedir.

Aracınızda bulunan hiçbir özellik ya da aksam gereksiz değildir. Dolayısı ile her bir parçanın görevini yerine getirmesi beklenir. Aracınızda normal olmayan bunlara benzer durumlar meydana geliyorsa; iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

Kiralık Bungalov