Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

D100 Oto Elektrikçi

D100 Oto Elektrikçi

D100 Oto Elektrikçi

D100 Oto Elektrikçi

 

D100 karayolu en sık kullanılan ve en fazla kazaların yaşandığı yollardandır. Burada sebep araçların fazla olması değil, çoğunlukla tedbirsiz çıkılan yolculuktur. Aracınız aniden E-5’te durduysa ve çözüm bulamıyorsanız D100 Oto Elektrikçi çağırmalısınız.

Sakarya Oto Elektrik Ustası olarak yalnızca elektrik arızaları değil, lastik tamiri, akü değişimi ve tamiri ya da klima bakımı gibi konularda da yardımcı olmaktayız. Yolda kaldığınız anda aracınızı mümkün olduğunca güvenli bir noktaya çekerek yol yardım hizmetlerine ulaşmalısınız.

Sakarya Oto Elektrik yol yardım olarak bizlere ulaştığınızda aracınızın öncelikli arıza tespitini gerçekleştirmekteyiz. Arıza tespiti sonrası tam donanımlı aracımızla birlikte gelen ekibimiz aracınız için gerekli olan tamiratı gerçekleştirirler.

D100 gibi karayollarında işlerin hızlıca gerçekleştirilmesi önemlidir. Sakarya Oto Elektrik Ustası olarak yılların verdiği tecrübe ve alanında uzman ekibimizle bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde gelerek, aracınızın tamiratını gerçekleştirmekteyiz.

Yalnızca elektrik ve elektronik değil aracınızdaki akü sorunları, lastik tamiri ve klima bakımlarını da büyük bir titizlikle ve olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı sürdürürken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu nedenle de titizlikle ve kaliteli bir işçilikle mümkün olan en kısa sürede araçlarınızı yola hazır hale getiriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kurumumuz sizlere sorunsuz bir sürüş keyfi yaşatmak adına çalışmaya hazırız.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

Kiralık Bungalov