Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

En Yakın Akücü

En Yakın Akücü

En Yakın Akücü

En Yakın Akücü

 

Araçların yolda kalma sebepleri arasında ilk sıralarda yer alan akü sorunu her zaman takviye veya şarj etmeyle çözülememektedir. Akünün değişimi ile sonuçlanan durumlarda seçeceğiniz akü büyük önem taşır. Kaliteli bir akü sizi uzun yıllar idare ederken, ucuz olsun diye alınan aküler çoğu zaman sizi yolda bırakabilmektedir. Bunun için akü seçimini dikkatli yapmalısınız.

İsterseniz yolda kalmayı beklemeden akünüzü değiştirebilir, isterseniz de götürdüğü yere kadar kullanabilirsiniz. Ancak tercih edeceğiniz akünün güvenilir bir firma tarafından satıldığına ve dünya markalarından biri olmasına dikkat etmelisiniz.

Yolda kalmanız durumunda en yakın akücü aramak yerine Sakarya Oto Elektrik Ustası yol yardım hizmetlerini arayabilirsiniz. Konumunuza en yakın uzman ekiplerimiz belirttiğiniz konuma en hızlı şekilde ve en kısa sürede gelmektedir.

Aracınızdaki arıza ekiplerimizce anında tespit edilerek, uygun tamirat ya da değişim gerçekleştirilir. Akünüzün değişimi gereken durumlarda aracınıza en uygun, kaliteli ve dilerseniz ekonomik çözümlerle akünüzü değiştiriyoruz.

Akü takviyesi, akü şarj etme ve akü değişimi dışında ayrıca yol yardım hizmetlerimiz arasında elektrik, elektronik arıza tespiti ve onarımı, lastik tamiri ve klima bakımı gibi hizmetler de bulunmaktadır. Profesyonel ekibimizle birlikte öncelikli hedefimiz; müşteri memnuniyeti olmakla birlikte, aynı zamanda en hızlı ve güvenli şekilde yolunuza devam etmeniz sağlamaktır.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

Kiralık Bungalov