Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Erenler Oto Elektrikçi

Erenler Oto Elektrikçi

Erenler Oto Elektrikçi

Erenler Oto Elektrikçi

 

Erenler Oto Elektrikçi ile aracınızın tüm elektrik ve elektronik ihtiyaçlarına çözüm bulabilirsiniz. 7/24 yol yardım hizmetimiz ve uzman kadromuz ile en kısa sürede aracınızda meydana gelen sorunu bularak çözüme kavuşturmaktayız.

Yazın araç içi gerekli soğutmayı, kışın ise öncelikli olarak camlardaki buğunun giderilmesini sağlayan klima sistemlerinde de gerekli bakım yapılmadığında arızalar meydana gelmektedir. Bunun için rutin bakımların zamanında yaptırılması gerekmektedir. 7/24 yol yardım hizmeti veren kurumumuz bu konuda da sizleri yarı yolda bırakmaz. Aracınızın klima gazı ve gerekli diğer kontrollerini sağlayarak daha güvenli ve hijyenik şekilde yolculuk yapmanızı sağlar.

Yol yardım hizmetlerimiz arasında; oto elektrik arıza tespiti, akü arıza tamiri ve değişimi, lastik tamiri ve klima bakımı bulunmaktadır. Bize bildirmeniz durumunda aracınıza zamanında müdahale ederek her daim yola güvenle devam etmenizi sağlamaktayız.

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile yılların bilgi birikimi ve deneyimini bir araya getirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için azami çaba göstermekteyiz. Anında, hızlı ve etkili çözümler için iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. İşinde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile yapacağınız görüşme sonrası bulunduğunuz konuma tam donanımlı aracımızla, mümkün olan en hızlı şekilde gelerek, aracınız için gerekli müdahaleyi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

Kiralık Bungalov