Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Geyve Oto Elektrikçi

Geyve Oto Elektrikçi

Geyve Oto Elektrikçi

Geyve Oto Elektrikçi

 

Arabanızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu fark ettiğinizde yol yardımı çağırırsınız. Ancak gelecek yol yardım hizmeti bulunduğunuz yere uzaksa aracın başında saatlerce beklemek zorunda kalabilirsiniz. Sakarya’nın tüm ilçelerine hizmet veren Sakarya Oto Elektrikçi Ustası ile saatlerce beklemenize gerek kalmaz.

İletişim numaralarından ulaşmanız halinde alanında uzman ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz konuma gelerek aracınızdaki arıza tespitini gerçekleştirmektedir. Arıza tespiti sonrası aracınızın tamiratı ekiplerimizce gerçekleştirilir ve güvenle yola devam etmeniz sağlanır.

Araçlarınızın marka ve modeli fark etmeksizin elektrik ve elektronik aksamları, alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından arıza tespiti yapıldıktan sonra tamir edilmektedir. Elektrik kaçakları ya da arızaları dışında akü ile ilgili sorunlarınızda da Geyve Oto Elektrikçi ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 yol yardım hizmetlerimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Elektriksel arızalar dışında lastik tamiri ya da klima bakımı gibi sorunlarınızda da yine kurumumuzla iletişime geçerek en kısa sürede aracınızın sorunlarına çözüm bulabilirsiniz. Akü boşalmasında akü takviyesi, akü değişimi ya da gerekli olan durum için en iyi ve en ekonomik çözümleri sunmaktayız.

Durumu ve konumunuzu bize bildirmeniz halinde en kısa sürede donanımlı araçlarımız ve profesyonel ekibimizle birlikte olay yerine iştigal etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Geyve Oto Elektrikçi ile asla yarı yolda kalmazsınız.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

 

Kiralık Bungalov