Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Kartepe Oto Elektrikçi

Kartepe Oto Elektrikçi

Kartepe Oto Elektrikçi

Kartepe Oto Elektrikçi

 

Bazen sadece bir defa geçtiğiniz yolda bazen de her zaman kullandığınız yollarda aracınız arızalanabilir. Bu gibi durumlarda aracı güvenilir bir yere çekerek yol yardımı beklemeniz doğru olacaktır. Kartepe Oto Elektrikçi sizlere 7/24 yol yardımı sunmaktadır. Zaman ya da aracınızın marka, modeli fark etmeksizin en kısa sürede ekiplerimiz verdiğiniz konuma gelmektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz verdiğiniz konuma tam donanımlı aracımızla birlikte gelerek anında arıza tespiti yapmaktadır. Arıza tespitinin ardından en hızlı, etkili ve ekonomik şekilde sorunu çözmektedirler. Elektrik arızaları dışında yol yardım hizmetlerimiz arasında lastik tamiri ve klima bakımı da yer almaktadır.

Araçlarda önemsiz gibi görünen ama önemli olan birçok aksam bulunmaktadır. Klimalarda bunlardan bir tanesidir. Soğuk havalarda kalorifer olmadan gidilir belki ama ısıtma ve soğutma dışında ön camlardaki buğunun giderilmesi gibi pek çok görevi daha vardır klimaların. Ayrıca araç içine temiz hava sirkülasyonunu da sağlaması gerekmektedir.

Klimanızda herhangi bir sorun fark ettiğinizde vakit kaybetmeden Kartepe Oto Elektrikçi 7/24 yol yardım hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Araç başında saatlerce bekletmeden mümkün olan en kısa sürede ekiplerimiz verdiğiniz konuma ulaşırlar. Hızlı bir şekilde arızayı tespit ederek, çözüme ulaştırırlar. Hızlı, etkili ve ekonomik çözümler için Sakarya Oto Elektrikçi yol yardım her zaman yanınızdadır.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

Kiralık Bungalov