Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Kırkpınar Oto Elektrikçi

Kırkpınar Oto Elektrikçi

Kırkpınar Oto Elektrikçi

Kırkpınar Oto Elektrikçi

 

Araçlarda pek çok nedenden dolayı elektriksel ya da daha farklı arızalar meydana gelebilmektedir. Hatta önemsiz diye görülen pek çok arızanın çözüme ulaştırılmaması çözümü zor arızalara neden olabilmektedir. Çözüme ulaştırılmayan arızalar çoğu zaman sizi yolda bırakabilir. Bu anlarda araç sahibinin arıza tespiti yapması beklenemez. Ancak arızanın tespitini yapsa dahi çözüme ulaştıramaz.

Arızanın kaynağı; elektriksel olabilir, aküden kaynaklı olabilir ya da aracın lastiğiyle ilgili bir nedenden yolda kalabilirsiniz. Burada yapmanız gereken ilk şey; aracınızı güvenli bir yere park ettikten sonra oto elektrikçi çağırmak olacaktır. 7/24 hizmet alabileceğiniz Kırkpınar Oto Elektrikçi yol yardım ile bulunduğunuz konuma en yakın ekiplerimiz yönlendirilmektedir.

Aracınızın başında saatlerce beklemenize gerek kalmadan en kısa süre içerisinde uzman ekibimiz gelerek arıza tespitini gerçekleştirmektedir. Arızanın tespitinin ardından alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız aracınız için en hızlı, etkili ve ekonomik çözüm yolunu uygulayarak arızanın onarımını gerçekleştirirler.

Sakarya Oto Elektrik Ustası olarak Sakarya’nın tüm ilçelerine 7/24 yol yardım hizmeti sunmaktayız. Kırkpınar ilçesinin herhangi bir bölgesinde aracınızla mahsur kalmanız durumunda da Kırkpınar Oto Elektrikçi yol yardım ile hizmetinizdeyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle en hızlı şekilde verdiğiniz konuma en yakın ekip arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler arasında yalnızca elektrik ve elektronik arızalar yer almıyor. Akü tamiri ve değişimi, akü şarj etme, lastik tamiri, elektrik ve elektronik akşamların tamiratı, klima bakımı gibi hizmetler de verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

 

 

Kiralık Bungalov