Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Sakarya Bosch Akü

Sakarya Bosch Akü

Sakarya Bosch Akü

Sakarya Bosch Akü

 

Aküler araçlar için en önemli parçalardan bir tanesidir. Yalnız akülerin seçiminde de dikkatli olmak gerekmektedir. Akü seçimi yaparken; boyutları, amperajı ve kalitesine dikkat ederek seçim yapılmalıdır. Kaliteli akülerin bile bir ömrünün olduğunu düşünürsek; sizi bir süre idare edecek bir akü yerine, ekonomik fakat sizi en az 5-6 yıl gibi uzun bir süre idare edebilecek akü tercihi yapmanız yerinde bir tercih olacaktır.

Bazen sorun tamamı ile akü kaynaklı olmasa da elektriksel bir takım arızaların yarattığı sorunlar nedeni ile de akünüz çalışmayabilir. Yolda kaldığınızda Sakarya Oto Elektrik Ustası bir telefonla yanınızdadır. Size en yakın uzman ekip arkadaşlarımız yönlendirilerek en kısa sürede aracınızı çözüme ulaştırmaktadırlar.

Sorun akü kaynaklı ise; uzman arkadaşlarımız aracınız için en doğru akü seçimini yapacaklardır. Sakarya Bosch Akü ile uzun yıllar rahatlıkla aracınızı kullanabilirsiniz. Akünüzün bitmesi biraz fazla zaman alacaktır. Çünkü hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla sahip olacağınız akünüz, kullanımınıza da bağlı olarak en az 5-6 yıl sorunsuz şekilde aracınızı çalıştırmaya devam edecektir.

Sakarya Oto Elektrik Ustası yol yardım olarak akü takviyesi, değişimi ve şarj konularında yardımcı olduğumuz gibi elektrik ve elektronik arızalarda, klima bakımında ve hatta lastik tamiratında da bir telefonunuzla sizlerin yanındayız.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

Kiralık Bungalov