Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Sakarya İnci Akü

Sakarya İnci Akü

Sakarya İnci Akü

Sakarya İnci Akü

 

Akü araçlar için en önemli parçalar arasında olduğundan, akünün doğru seçilmesi de önem arz etmektedir. Kaliteli bir akü seçimi aracınızı uzun yıllar yolda bırakmadan götürebilir. Ancak ucuz olsun diye aracınıza uygun olmayan ve kalitesiz bir akü tercihi yaparsanız yolda kalmayı da göze almışsınızdır demektir.

Bazen kalitesiz akü seçiminden bazen de akünün bitmesi dolayısı ile ya da başka bir sebepten yolda kalabilmeniz mümkündür. Bu gibi durumlarda acil yol yardım aranmaktadır. Ancak tüm yol yardım ekipleri Sakarya Oto Elektrik Ustası yol yardım kadar hızlı değildir. Sizi saatlerce bekletebilirler.

Sakarya Oto Elektrik Ustası 7/24 yol yardıma ulaştığınız an itibari ile uzman ekiplerimiz kısa süre içerisinde belirttiğiniz konumda olmaktadır. Aracın yanına geldiklerinde çok kısa süre içerisinde arızayı tespit etmekte ve gerekli olan müdahaleyi yapmaktadırlar.

Arıza tespitinde sorun akünün bitmesi ya da değişimini gerektiren bir arıza durumu söz konusuysa uzman ekibimiz eski akünüzü dünyaca ünlü ve en kaliteli aküler arasında yer alan İnci Akü ile değiştireceklerdir.

Sakarya İnci Akü ile uzun yıllar akünüzü değiştirmeden kullanabilirsiniz. Kaliteli aküler normal akülere göre daha uzun ömre sahiptirler. Hem uzun ömürlü, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli çözümler için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

 

Kiralık Bungalov