Telefon
Whatsapp

Hemen Ara

0 534 434 64 27

Serdivan Oto Elektrikci

Serdivan Oto Elektrikci

Serdivan Oto Elektrikci

Serdivan Oto Elektrikçi

 

Araçların elektrik ve elektronik aksamları çoğu zaman önemsenmese de bazı noktalarda hayati öneme sahip olabilmektedir. Başlıca arızalardan söz edersek; akü ve şarj dinamosu arızası aracın çalışmamasına yol açabilmektedir. Şarj dinamosu aküyü şarj etmediğinden belli bir zaman sonra akünün boşalmasına neden olur. Bu da marş motorunun çalışmasını önler ve aracın çalışmamasına neden olur.

Yola çıktığınızda veya servise gelerek aracınızda meydana gelmiş olan elektrik ve elektronik tüm arızaların tamiratını yaptırabilirsiniz. Eğer beklenmedik bir anda yolda elektriksel bir arıza ile karşılaşırsanız; Sakarya Oto Elektrik iletişim numaralarından ulaşarak, bulunduğunuz konuma yol yardım hizmeti isteyebilirsiniz.

Serdivan Oto Elektrikçi olarak; yol yardım hizmetlerimiz kapsamında lastik tamiri, akü şarjı ya da değişimi bulunmaktadır. Uzman ekiplerimiz aracınız için en kısa sürede yerinde ve zamanında müdahale gerçekleştirmektedir. Aracınızın elektriksel sorununu bulduktan sonra en kısa sürede çözüme ulaştırarak sizlere yol yardım desteği vermektedir.

7/24 yol yardım hizmetlerimiz ile aracınızda elektrik kaynaklı tüm sorunları çözüme ulaştırıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile profesyonel ekip arkadaşlarımız olay yerinde anında müdahale gerçekleştirmektedirler. Tam donanımlı aracımızla iletmiş olduğunuz konuma en kısa sürede ulaşarak gerekli tamiratları gerçekleştirip, sizleri kesin, hızlı ve ekonomik çözümlere ulaştırmaktayız.

Sakarya Oto Elektrik Ustası ile asla yolda kalmazsınız.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0534 434 64 27

Kiralık Bungalov